ForumSerseri
SitemiZe hosqeLdnz.
ForumSerseri
SitemiZe hosqeLdnz.
ForumSerseri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumSerseri

Forumumuz'a HoSqeLDiniz!...Yeni Paylasma adresi ForumSerseri

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İstediğiniz clanın simgesini (Ç)almak (Resimli anlatım), by alemdetek07

YazarMesaj

+ReP İçin TıKLa : 0

İstediğiniz clanın simgesini (Ç)almak (Resimli anlatım), by alemdetek07 Empty
MesajKonu: İstediğiniz clanın simgesini (Ç)almak (Resimli anlatım), by alemdetek07   İstediğiniz clanın simgesini (Ç)almak (Resimli anlatım), by alemdetek07 I_icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 1:04 am

[QUOTE=alemdetek07;565900][SIZE="2"]Herkese Merhabalar..

Bu anlatım sayesinde istediğiniz herhangi bi clanın simgesini kullanabilecekseniz şeffaf transparan normal (hepsi)

Anlatıma geçiyorum..

1) ilk önce www.kingofknight.com adresine giriyoruz ve sol tarafta gördüğümüz menüden Signatures seçeneğine tıklıyoruz
[/SIZE]

İstediğiniz clanın simgesini (Ç)almak (Resimli anlatım), by alemdetek07 68044015

[SIZE="2"]2) Ve 2. olarak simgesini almak istediğimiz clandan bir playerin nickini tam olarak bilmemiz gerekiyor

Örneğin; Ben akaradaki XxXDostlarXxX clanından IMAZOTI kullanacam

karşımıza gelen yerden Server : Akara seçiyorum ve Character Name soran yerede IMAZOTI yazıyorum ve diğer yerlere dokunmayıp Continue diyorum..
[/SIZE]

İstediğiniz clanın simgesini (Ç)almak (Resimli anlatım), by alemdetek07 50718588

[SIZE="2"]3) Karşımıza IMAZOTI nın karakter ve clan bilgilerinin bulundugu küçük bir avatar gelecektir bu avatarın herhangi bir yerine mouse ile tıklıyoruz...[/SIZE]

İstediğiniz clanın simgesini (Ç)almak (Resimli anlatım), by alemdetek07 37837317

[SIZE="2"]Gördüğünüz gibi mouse ile tıkladıgımız yerde XxXDostlarXxX Clanının simgesi göründü

4) Bu görünen küçük simgeye sağ tıklayıp farklı kaydet diyoruz ve 32x32 sembolu bilgisayarımıza kaydediyoruz şeffaf olan sembolleride aynı şekilde kaydediyoruz sonradan bir ayar yapmanız gerekmeyecek direk şeffaf olarak kullanabileceksiniz..
[/SIZE]

[SIZE="5"]KESİNLİKLE KENDİ EMEĞİMDİR ALINTI DEĞİLDİR BİR TEŞEKKÜRÜ CK GÖRMEYİN.. [/SIZE]

Veya Programlada Yapabilrsiniz Buyrun..

http://uploaded.to/file/o8us2e[/QUOTE]

İstediğiniz clanın simgesini (Ç)almak (Resimli anlatım), by alemdetek07
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hero Online + Basmak(Resimli AnLatım)
» Knight Online Ticket Atma Resimli Anlatim !!!
» ElmStreetMt2 geri Döndü itemler Resimli anlatim
» Ventrilo (Vent) Resimli Anlatım (Clan Üyeleri SeSLİ kONUŞMA)
» Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım)