ForumSerseri
SitemiZe hosqeLdnz.
ForumSerseri
SitemiZe hosqeLdnz.
ForumSerseri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumSerseri

Forumumuz'a HoSqeLDiniz!...Yeni Paylasma adresi ForumSerseri

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Xp download hızını arttırmak

YazarMesaj

+ReP İçin TıKLa : 0

Xp download hızını arttırmak Empty
MesajKonu: Xp download hızını arttırmak   Xp download hızını arttırmak I_icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 12:17 pm

[QUOTE=TheBanneD;464935]Windows XP`de dowload hizinizi arttirmak icin yapilmasi gereken ayarlar … (Tavsiye edilir)

Bu konu basligimda uzun aramalarim sonucu denedigim ve basariya ulastigim bir kucuk programi anlatacagim. Internet ustunde yaptigim bircok arastirma sonucu Windows XP de internet hizimi tam olarak kullanamiyordum ve sebebini ise bir turlu anlamadim. Bircok defa internette aramalarim sonucu XP`de Bandwith %20 calismadigini ve buralarda ayarlamalar yapmama ragmen hicbirsey degismedi. Son olarak buldugum cozum ise Laptopumun HDDsini 2 part`a ayirarak birinci bolumde Win XP diger bolumde ise Vista kullaniyordum. Vista kullandigim bolumde herhangi birdosyayi Download yaptigimda hizim 1,1 ile 1,5 mb arasinda degisiyordu ve ayni Link`i WINXP de denedigim zaman ise Maximum 540 Kb indiriyordu.

Bu sorunu cozmemde yarari olan program asagida gorebilirsiniz . Suan bilgisayarimda sadece Win Xp kullaniyorum Performansinin daha iyi oldugunu dusundugumden dolayi ve internet hizimda ise ayni vistada olan hizlari cok rahatlikla yakalayabiliyorum.

Bu konuda problem yasayan arkadaslara tavsiye edebilirim….

[URL="http://rs17.rapidshare.com/files/202035511/TCPOptimizer.rar"]Xp download hızını arttırmak Downloadfilesh5[/URL]
[/QUOTE]

Xp download hızını arttırmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnternet Hızını %20 Arttırmak