ForumSerseri
SitemiZe hosqeLdnz.
ForumSerseri
SitemiZe hosqeLdnz.
ForumSerseri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumSerseri

Forumumuz'a HoSqeLDiniz!...Yeni Paylasma adresi ForumSerseri

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vaioda Vista

YazarMesaj

+ReP İçin TıKLa : 0

Vaioda Vista Empty
MesajKonu: Vaioda Vista   Vaioda Vista I_icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 12:20 pm

Herkese kolay gelsin.

Sony Vaio notebook aldım yeni.2-3 gün boyunca sorunsuz çalıştı.Ancak daha sonra bu güncelleştirmeler yapılandırılıyor 3\3 %100 gibi sorun çıktı.Hem başlangıçta hem de pc yi kapatırken.Microsoftun kendisi 3 yöntem önermiş burda Windows Vista'da bir güncelleştirme yüklemeye çalıştığınızda güncelleştirme başarıyla yüklenmiyor, bir ileti alıyorsunuz ve bilgisayar yeniden başlatıl&#305

1.yöntemi deneyemiyorum.Çünkü bu vaiolarda windows entegre olarak kendi hafızasındaymış.Dolayısıyla bi vista cd im yok.

2.yöntemi denedim.Sistemi geri yükledim.Ertesi gün yine aynı duruma döndü.Güncelleştirme hatası verdi.

3.yöntemi vista açıkken ms-dos komut istemini açarak denedim.Fakat bu sefer de erişim engellendi dedi "ren pending.xml pending.old" yazarak dosya ismini değiştirmek isterken.

Vistam orjinal.Bu erişimi engelini nasıl kaldırabilirim.Ya da o dosyanın ismini daha farklı nasıl değiştirebilirim ?

Şimdiden teşekkürler.İyi günler...

Vaioda Vista
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» VİSTA YI XP YE ÇEVİRME!!!!!!!
» WİNDOWS VİSTA BASİC HIZLANDIRMA YOLLARI